MOJE ÚSPĚCHY A CENY ZÍSKANÉ ZA VÝSLEDKY

ROK

ZÁVOD

DISCIPLÍNA

UMÍSTĚNÍ

2022

PANDEMIE COVID-19




2021

PANDEMIE COVID-19

ME Bydgoszczkoulezlato
diskstříbro
Paralympijské hrykoule5. místo

2020

PANDEMIE COVID-19

Mezinárodní mítink Maroko
koulezlato
diskzlato
CZECH OPEN Olomouckoulezlato
diskstříbro
2019Grand Prix Dubaikoulestříbro
diskzlato
Iwas Word Games Sharjah

koulestříbro
diskbronz
OM Sharjah

koulestříbro
diskstříbro

2018

Grand Prix Dubaikoulestříbro
diskbronz
oštěpbronz
OM Sharjahkoulestříbro
diskzlato
ME Berlínkoulestříbro
diskstříbro

2017

Grand Prix Dubaikoulestříbro
diskbronz
OM Sharjahkoulestříbro
diskstříbro

2016

ME Grossetodiskstříbro
koulebronz
paralympijské hrykoulebronz

2015

MČRkoulezlato
diskstříbro
MS Qatarkoule4. místo

2014

ME Swanseakoulezlato​ - ER
oštěpbronz

2013

MS Lyonkoulestříbro

2012

MČRkoulezlato
diskstříbro
oštěpstříbro
ME Nizozemíkoulezlato
diskbronz
paralympijské hrykoulebronz​ - ER

2011

MSkoule4. místo
OM ČRkoulezlato

2010

OM Kuwaitkoulezlato
oštěpzlato
MČRkoulezlato

diskzlato

2009

PSPkoulezlato
diskstříbro
MČRkoulezlato
diskzlato

2008

paralympijské hrykoulebronz
MČRkoulezlato
diskstříbro

2007

PSPkoulebronz
MČRkoulezlato
diskzlato
oštěpzlato

2006

MČRkoulezlato
diskzlato
oštěpzlato

2005

MSkoulezlato​- WR
MEkoulestříbro
diskzlato
MČRkoulezlato
diskzlato
oštěpzlato

2004

paralympijské hrykoulebronz
disk4. místo

2003

MEkoulestříbro
diskzlato
oštěpbronz
MČRkoulezlato
diskzlato
oštěpzlato

2002

MSkoule4. místo
MČRkoulezlato
diskzlato

2001

MČRkoulezlato
diskzlato

2000

paralympijské hrykoule9. místo

ROK

VÝSLEDKY

2000 nejlepší juniorka roku
2001 nejlepší sportovní výkon
2002 nejlepší sportovní výkon
2003 nejlepší sportovec roku 2. místo, Buzková
2004 nejlepší sportovec roku 4. – 10. místo
2005 nejlepší sportovec roku 4. místo, středočeský sportovec 2. místo, Buzková, paralympionik – juniorka roku, Nymburk – zdraví sportovci 3. místo
2006 nejlepší sportovec roku 6. – 10. místo, Nymburk – zdraví sportovci 2. místo
2007 nejlepší sportovec roku 4. – 10. místo, paralympionik roku – individuální cena, Nymburk – zdraví sportovci čestné uznání
2008 nejlepší sportovec na 3. – 5. místě, středočeský kraj – 2. místo, paralympionik roku – nejlepší juniorka pro rok 2008, Nymburk – zdraví sportovci oceněná za mimořádný výkon za rok 2008
2009 paralympionik roku - nejlepší sportovec na 5. – 6. místě
2010 nejlepší sportovec roku 4. – 10. místo
2011 nejlepší sportovec roku 7. místo, sportovec Teplického kraje
2012 nejlepší sportovec roku 5. místo, sportovec Teplického kraje 1. místo, paralympionik roku -  7. místo, cena Ústeckého kraje 1. místo
2013 1. místo Spastic Handicap, sportovec Teplického kraje 1. místo, cena Ústeckého kraje 1. místo
2014 nejlepší sportovec roku 4. místo, paralympionik roku -  5. místo 
2016 Spastic Handicap 2. místo, Paralympionik – 5. místo, Teplice – 1. místo, Nola – 1. Místo
2017 Teplice – 4. místo